Izolovaná čísla

Izolovaná čísla

IMG_0006_PerfectPhoto.cz_2018-05-17 21_31_57 (1)

Izolovanými čísly rozumíme v mřížce taková čísla, která nemají kolem sebe další čísla. Nemohou tak svoji energii odvádět jinam. Jsou značně oslabena, protože jejich energie zůstává uzavřená a nemůže proudit ven skrz ostatní čísla. Svým způsobem tato čísla ukazují na stav vnitřní energie a také naše zdraví.

  1. izolované číslo jedna (nejsou čísla 2, 5, 4) ⇒ jednička je číslem komunikace. Lidé s izolovanou jedničkou tak mají uzavřenou právě energii slov. Jednička potřebuje mít vedle sebe souseda, pokud ho nemá, zůstává uvězněná, což se projevuje velkými komunikačními problémy. Tato osoba nedovede vyjádřit slovy své city a pocity, což se v ní samozřejmě hromadí. Tito lidé fungují jako “papiňák”. Dlouho v sobě dusí vše, co je trápí, jejich vnitřní tlak a nervozita se stupňuje a pak náhle tato nahromaděná energie vybuchne. Stačí k tomu jen málo. Tyto osoby tak propukají střídavě v záchvaty hněvu a pláče, po kterých nastává období “ticha a vzdoru”. Čím více osamocených jedniček, tím větší a rychlejší hromadění této negativní energie.
  2. izolované číslo tři (nejsou čísla 2,5,6) ⇒ trojka přináší představivost a postřeh. Pokud je tato energie uvězněna, pak má tato osoba velký problém se soustředit jen na jednu věc. Její vysoká hladina představ jí odvádí od skutečného světa. Takový člověk se chová velmi zmatečně a nejistě. Je jako přelétavý motýl: hned sem, hned tam… Tito lidé se obtížně soustředí a u ničeho (ale ani u nikoho) dlouho nevydrží. Chybí jim “praktické” sousední číslo, které by tyto představy usměrnilo. Pro lidi  s takto nahromaděnou energií není lehké žití. Mají nízké sebevědomí, v práci jsou nestálí a v partnerských vztazích nikdy dlouho nevydrží.
  3. izolované číslo sedm (nejsou čísla 4,5,8) ⇒ sedmička představuje citovou karmu. Je číslem citového pochopení a účasti. Lidé s izolovanou sedmičkou tak mají problém právě v této oblasti. Pokud zůstanou city uvězněny (což je právě případ čísla sedm bez souseda), způsobuje to v životě značný chaos. Tito lidé pak mají nerealistická očekávání, což jim přináší značné zklamání. Jsou velice emočně nevyrovnaní, od lásky očekávají příliš. Když se jejich snové představy nenaplní, začnou vystupovat v opozici. Jsou urážliví a vztahovační, často se chovají ke svému okolí útočně. Hledají viníky v lidech okolo sebe. Žijí chaoticky a neukázněně. Mají značnou náchylnost k nehodám a poraněním. Často se připletou k nějaké rvačce. Sedmička je také jedním z fyzických čísel a u vícečetných sedmiček mívají tito lidé snížený práh bolestivosti a zvýšenou citlivost na hluk.
  4. izolované číslo devět ⇒ také devítka je do značné míry číslem duchovna, ale také je číslem analýzy. Pokud je tato energie uvězněna, nemá souseda, který by pomohl tuto energii odvést pryč, je narušena schopnost analyzovat své emoce. Takový člověk velice těžce nese, když se zmýlí. Svojí chybu nikdy nepřizná, neumí se tedy za ni ani omluvit. Jeho očekávání jsou často nerealistická, proto se rozčertí pro maličkosti. Trpí depresemi a vnitřním neklidem.

Někdy se může stát, že je izolovaných čísel v mřížce víc.  V takovém případě musí ona osoba vynaložit obrovské úsilí a práce na tom, aby nahromaděnou energii a daný potenciál uvolnila. Takový jedinec má veliký problém vnímat sám sebe, ale obtížně chápe i své okolí. Je roztěkaný, psychicky labilní a trpí tělesnými problémy (především bolest hlavy, vnitřní třes, zažívací potíže a poruchy spánku). Velice často je potřeba navštívit odborníka, který může poradit, jak se s těmito problémy vyrovnat.

Zdroje:
Velká Kniha numerologie
 kniha Numerologie a zdraví
kniha Numerologie v praxi
kniha Numerologie čísla lásky

  Numerologie

Čísla v mřížce

Plné a prázdné roviny

Izolovaná čísla

1. až 10. den narození

11. až 20. den narození

21. až 31. den narození

Osudové číslo

Čísla měsíce a roku

Partnerský vztah

Numerologie jména a příjmení

Numerologie zdraví

Osobní roční vibrace

Vibrační cykly a zlomové roky

Životní úskalí

Zábava je takový druh trávení času, do něhož se lidé nemusí nutit, protože je sama přitahuje, přináší radost, uspokojení nebo oddech. A právě to je také cílem těchto stránek. A na co se můžete těšit?

Citáty

Citáty o životě a smrti

Citáty o dětech a stáří

Citáty o přátelství

Citáty o lásce

Citáty o štěstí

Citáty v latině

Citáty v angličtině

Citáty v němčině

Citáty ve francouzštině

Citáty v italštině

Věštírna

Mytický tarot

Numerologie

Čtení z ruky

Hádanky a kvízy

Kvíz Vesmír

Kvíz Planeta Země

Kvíz Architektonický styl

Kvíz Pyramidy

Kvíz Objevitelské cesty

Kvíz Vlajky a hlavní města

Máte logické myšlení?

Hravá matematika

Kvíz Éra nacismu

Kvíz Rostliny a typy prostředí

Kvíz Zvířata

Kvíz Medicína a lidské tělo

Kvíz Státní měny

Kvíz Film a režisér

Kvíz Věda a technika

Kvíz Dějiny

Kvíz Sport a hry

Kvíz Náboženství

Kvíz umění

Kvíz mytologie a literatura

Kvíz život ve společnosti

Čínská moudra

Manželství s úsměvem

Medicína s úsměvem

Jak už řekl Josef Čapek „Život není jen  k zábavě. Je také k okouzlení, úžasu a k trýzni .“ Největší trýzní každého člověka je nemoc a zdravotní potíže. A jak už název tohoto webu (Nemoc-Pomoc) napovídá, následující stránky jsou především o nich.
ORL

NEUROLOGIE

TĚHOTENSTVÍ

GENETIKA

Ale tyto stránky toho nabízejí ještě mnohem, mnohem víc. Určitě si v nich každý najde to své. Zde je jen malá ochutnávka

Proč dělat rozbor pitné vody

Jak čistit studnu

Jak velký je lidský mozek

Kolik kg váží lidská kůže

Kolik unese lidský vlas

Proč se četníkům říká „chlupatý“

Je možné zemřít strachy?

Kolikrát za den mrknete

Bije zamilované srdce rychleji?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *