Jak zatočit s kocovinou?

Konec kocoviny

Alkohol je zhoubou lidstva a kocovina jeho nejničivější zbraní. Nejnovější britský vynález si však klade za cíl utlumit následky bujarého veselí na minimum a zdá se, že se tento cíl daří.

Mnoho lidí to zná. Silvestr, oslavy narozenin, různé párty a další akce. Alkohol teče proudem a jak přibývá prázdných lahvinek, stoupá i veselí. Ale  ta rána, když se člověk probudí! Doposud existovaly “zaručené prostředky, které Vás kocoviny zbaví rychleji. Např. kombinace kofeinu a aspirinu (tedy silnou černou kávou zapít aspirin), kyselé okurky a další “rady”. Ale i když to možná lehce zafunguje, přesto si musíte kocovinou projít. Ale co kdyby existoval lék, který má schopnost kocovině úplně zabránit? Mít možnost vypít alkoholu, kolik chcete, ale druhý den být absolutně fit? Že něco takového neexistuje? Omyl, takový lék již spatřil světlo světa a prý opravdu funguje.

Jde o náplasti Bytox, které stvořil plastický chirurg Leonard Grossman. Hledal způsob, jak tělu dodat látky, které při pití alkoholu z těla ztácíme a které právě způsobují kocovinu. Stačí si nalepit náplast cca 45-60 minut před konzumací alkoholu a je po problému.

Bytox je malá náplast, která se nalepí přímo na kůži kdekoliv na těle. Náplast obsahuje především vitamíny A,B,D,E,K a další, včetně vitamínu B1 (thiaminu). Grossman zjistil, že kocovina je vlastně způsobená dehydratací a úbytkem důležitých látek. Tělu chvíli trvá, než se s tím vypořádá. A po tu dobu je Vám špatně. Látky a především  vitamíny v náplasti jsou pomalu rozpustné ve vodě. Tím, jak se postupně uvolňují do těla, uvolňují zpět do těla právě ty chybějící látky a snimi i vodu. Je to jako dostat infuzi, kterou vaše tělo potřebuje.

Současní uživatelé potvrzují, že druhý den budete “jako rybička”, i když plnohodnotné vědecké ověření zatím není k dispozici. Jediný problém je ten, že tento “nalepovací zázrak” zatím není k dispozici v naší republice. Lze ho koupit v Británii nebo v USA. Ale třeba se to změní. Můžeme se jenom těšit.

The Bytox patch  

 (zdroj : časopis 100+1 číslo 13/2015)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *