Víte, jak fungují mentální brýle?

Jak fungují mentální brýle?

Posledních 20 let se objevují poznatky poukazující na to, že psychická kondice ovlivňuje naše zdraví více, než si vůbec dokážeme představit. Zatímco před 30 lety se stresem medicína vůbec nezabývala, dnes vyjmenovává už desítky nemocí přímo ovlivněných stresem. Patří sem např. syndrom vyhoření, únavový syndrom, vysoký krevní tlak, ale také deprese, infarkt či psychické disfunkce  jako je ADHD. AVS přístroje se tak stávají jednou z variant, jak přirozeným způsobem a velmi účinně i rychle zesílit psychickou kondici.

Co to vlastně jsou AVS přístroje? Dovolila jsem si zde využít vysvětlení z wikipedie (citace):

Psychowalkman (audiovizuálně stimulační přístroj, AVS) je přístroj, který světelnými záblesky a zvukovými šumy stimuluje mozek a tak ovlivňuje jeho chování. Audiovizuální stimulátor přivádí periodické optické stimuly na LED diody brýlí a současně působí také periodická zvuková stimulace. Frekvence a typ stimulace se mění podle specifického cíle. V průběhu stimulace dochází v mozku k efektu strhávání rytmů, které způsobuje postupné přelaďování z jednoho stavu vědomí do jiného. Ovlivňuje především výskyt úrovní frekvenčního spektra, které vysílají jednotlivé části mozku. Vzhledem k tomu, že při různých stavech mysli mozek vysílá různé druhy frekvenčního spektra, předpokládají, že je možné stav mysli ovlivnit působením AVS stimulace a tak pomáhají při stresu, dále při chronickém únavovém syndromu a používání AVS zlepšuje studijní výsledky atd. Vědné odbory, které ze zabývají zdokonalením činnosti a výkonnosti lidského mozku pomocí audiovizuální stimulace se nazývají neurotechnologie. 〈konec citace neboli vysvětlení AVS přístroje z Wikipedie〉.

V Německu se AVS přístrojům přezdívá ANTISTRESOVÉ nebo také MENTÁLNÍ brýle. Stihli si je pořídit i české celebrity, jako je Marek Vašut, Ivana Gottová či Tomáš Klus. Důležité však je, že tyto nové AVS přístroje mají velké léčebné účinky. Nejnovější německý přístroj Laxman Premium obsahuje programy na zvládnutí syndromu vyhoření, odstranění bolesti nebo pomoc při rakovině. Prim. MUDR. Jan Cimický,CSc řekl: ” Jsem přesvědčen, že AVS přístroje posunují do budoucnosti hranice psychické kondice. AVS přístroj bych v dnešní době doporučil téměř každému”.

Co od AVS přístroje čekat? Prostě si nasadíte sluchátka a speciální stimulační brýle, na ovládací jednotce vyberete program například “Okamžité odtranění únavy”, zavřete oči a stisknete start. Vnímáte rytmické zvuky, hudbu a příjemné posilující světlo. Za 15 minut vstáváte osvěženi jako po dobrém spánku. Co víc – při pravidelném používání si Váš mozek opět osvojí přirozené schopnosti odolávat únavě a stresu. Jednoduché a navíc podložené klinickým výzkumem – tedy ověřené a bezpečné.

Výsledek obrázku pro AVS přístroje

https://www.youtube.com/watch?v=vY7JizRnyxM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *