Izolovaná čísla

Izolovaná čísla

IMG_0006_PerfectPhoto.cz_2018-05-17 21_31_57 (1)

Izolovanými čísly rozumíme v mřížce taková čísla, která nemají kolem sebe další čísla. Nemohou tak svoji energii odvádět jinam. Jsou značně oslabena, protože jejich energie zůstává uzavřená a nemůže proudit ven skrz ostatní čísla. Svým způsobem tato čísla ukazují na stav vnitřní energie a také naše zdraví.

  1. izolované číslo jedna (nejsou čísla 2, 5, 4) ⇒ jednička je číslem komunikace. Lidé s izolovanou jedničkou tak mají uzavřenou právě energii slov. Jednička potřebuje mít vedle sebe souseda, pokud ho nemá, zůstává uvězněná, což se projevuje velkými komunikačními problémy. Tato osoba nedovede vyjádřit slovy své city a pocity, což se v ní samozřejmě hromadí. Tito lidé fungují jako „papiňák“. Dlouho v sobě dusí vše, co je trápí, jejich vnitřní tlak a nervozita se stupňuje a pak náhle tato nahromaděná energie vybuchne. Stačí k tomu jen málo. Tyto osoby tak propukají střídavě v záchvaty hněvu a pláče, po kterých nastává období „ticha a vzdoru“. Čím více osamocených jedniček, tím větší a rychlejší hromadění této negativní energie.
  2. izolované číslo tři (nejsou čísla 2,5,6) ⇒ trojka přináší představivost a postřeh. Pokud je tato energie uvězněna, pak má tato osoba velký problém se soustředit jen na jednu věc. Její vysoká hladina představ jí odvádí od skutečného světa. Takový člověk se chová velmi zmatečně a nejistě. Je jako přelétavý motýl: hned sem, hned tam… Tito lidé se obtížně soustředí a u ničeho (ale ani u nikoho) dlouho nevydrží. Chybí jim „praktické“ sousední číslo, které by tyto představy usměrnilo. Pro lidi  s takto nahromaděnou energií není lehké žití. Mají nízké sebevědomí, v práci jsou nestálí a v partnerských vztazích nikdy dlouho nevydrží.
  3. izolované číslo sedm (nejsou čísla 4,5,8) ⇒ sedmička představuje citovou karmu. Je číslem citového pochopení a účasti. Lidé s izolovanou sedmičkou tak mají problém právě v této oblasti. Pokud zůstanou city uvězněny (což je právě případ čísla sedm bez souseda), způsobuje to v životě značný chaos. Tito lidé pak mají nerealistická očekávání, což jim přináší značné zklamání. Jsou velice emočně nevyrovnaní, od lásky očekávají příliš. Když se jejich snové představy nenaplní, začnou vystupovat v opozici. Jsou urážliví a vztahovační, často se chovají ke svému okolí útočně. Hledají viníky v lidech okolo sebe. Žijí chaoticky a neukázněně. Mají značnou náchylnost k nehodám a poraněním. Často se připletou k nějaké rvačce. Sedmička je také jedním z fyzických čísel a u vícečetných sedmiček mívají tito lidé snížený práh bolestivosti a zvýšenou citlivost na hluk.
  4. izolované číslo devět ⇒ také devítka je do značné míry číslem duchovna, ale také je číslem analýzy. Pokud je tato energie uvězněna, nemá souseda, který by pomohl tuto energii odvést pryč, je narušena schopnost analyzovat své emoce. Takový člověk velice těžce nese, když se zmýlí. Svojí chybu nikdy nepřizná, neumí se tedy za ni ani omluvit. Jeho očekávání jsou často nerealistická, proto se rozčertí pro maličkosti. Trpí depresemi a vnitřním neklidem.

Někdy se může stát, že je izolovaných čísel v mřížce víc.  V takovém případě musí ona osoba vynaložit obrovské úsilí a práce na tom, aby nahromaděnou energii a daný potenciál uvolnila. Takový jedinec má veliký problém vnímat sám sebe, ale obtížně chápe i své okolí. Je roztěkaný, psychicky labilní a trpí tělesnými problémy (především bolest hlavy, vnitřní třes, zažívací potíže a poruchy spánku). Velice často je potřeba navštívit odborníka, který může poradit, jak se s těmito problémy vyrovnat.

Zdroje:
Velká Kniha numerologie
 kniha Numerologie a zdraví
kniha Numerologie v praxi
kniha Numerologie čísla lásky

  Numerologie

Čísla v mřížce

Plné a prázdné roviny

Izolovaná čísla

1. až 10. den narození

11. až 20. den narození

21. až 31. den narození

Osudové číslo

Čísla měsíce a roku

Partnerský vztah

Numerologie jména a příjmení

Numerologie zdraví

Osobní roční vibrace

Vibrační cykly a zlomové roky

Životní úskalí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *