Numerologie

Numerologie

Zapamatovat si všechny atributy jednotlivých čísel by dalo opravdu pořádný kus práce. Proto bude snazší, když si zapamatujete alespoň ty nejdůležitější z nich. Jakmile je budete umět, automaticky se vám začnou vybavovat i ty zbývající a obraz, který dohromady vytvoří, pak už bude živý a ucelený.

V následující numerologické tabulce vidíte správné rozložení čísel a jejich základní smysl. Kliknutím na tabulku si ji můžete zvětšit.

a

Jak si vytvořit svůj numerologický rozbor krok za krokem:

1. Nakreslete si tuto tabulku:

IMG_0002_PerfectPhoto.cz_2018-05-16 17_37_09

2. Každému číslu patří konkrétní okénko v tabulce, viz. obrázek:

IMG_0003_PerfectPhoto.cz_2018-05-16 17_41_44

3. Vyplňte si svojí numerologickou tabulku. Napište si na kousek papíru datum vašeho narození (den, měsíc, rok) a pak tato čísla vložte do jednotlivých okének tabulky  (viz následující příklady). Kliknutím na tabulku si ji můžete zvětšit:

 AB

4. Každé číslo představuje určitou hladinu energie (viz. první mřížka na začátku tohoto článku, kliknutím na ni si ji zvětšíte):

 •  jedničky = schopnost slovního vyjadřování citů, pocitů a míra inteligence
 • dvojky = schopnost intuice a prožívání citů
 • trojky = schopnost pojmové představivosti, mentálního postřehu a boje o život
 • čtyřky = zručnost, asertivitu a pracovitost
 • pětky = emocionální hloubku a zaujetí, pevnou vůli, kontakt s lidmi
 • šestky = lásku ke kráse, rodině a domovu a také obchodní dovednosti a schopnosti
 • sedmičky = schopnost účasti a pochopení a citová karma
 • osmičky = logiku a intelekt, obrazuschopnost, karma fyzická a materiální
 • devítky = analytické schopnosti a duchovno

Schopnosti chybějících čísel  osobě chybí. Naopak čísla znásobená dané schopnosti posilují. Není to ale samozřejmě tak jednoduché, proto si zde můžete přečíst podrobně, co jednotlivá čísla ve vaší mřížce o vás říkají a také to, co znamená případná  nula ve vašem datu narození.

5. Dále je důležité v mřížce sledovat tzv. plné a prázdné roviny.

Existuje  8 plných rovin, které jsou vodorovné, svislé či šikmé. Význam těchto plných rovin si můžete přečíst zde. Kliknutím na tabulku si ji můžete zvětšit.

e

Existuje také 8 prázdných rovin, které jsou též vodorovné, svislé či šikmé. Význam těchto plných rovin si můžete přečíst zde. Kliknutím na tabulku si ji můžete zvětšit.

 IMG_0008_PerfectPhoto.cz_2018-05-17 21_30_12

6. Dalším důležitým zdrojem informací, které vám tabulka o vás poskytne, jsou tzv. izolovaná čísla. Jsou to čísla, která nemají vedle sebe žádného „souseda“. Izolovaná čísla jsou čtyři (1, 3, 7, 9) a co znamenají si můžete přečíst  zde

IMG_0006_PerfectPhoto.cz_2018-05-17 21_31_57 (1)

7.  Den narození je jedním z nejdůležitějších údajů pro každého. Ukazuje nám jak charakteristické vlastnosti, tak i poučení a slabiny, kterých je potřeba se vyvarovat. Podívejte se, co o vás říká váš den narození 1. až 10. den narození,  11. až 20. den narození,  21. až 31. den narození.

8.  Mezi nejdůležitější čísla vedle čísla dne narození patří tzv. životní nebo též číslo OSUDOVÉ. Jak zjistit, jaké máte osudové číslo?  Způsob výpočtu tohoto čísla vychází z celého data narození. Všechna čísla sečteme a redukujeme tak, aby vzniklo redukcí číslo 1-9. Nyní si ukážeme několik názorných příkladů:

 • Osoba narozená dne  18.8.1971 má osudové číslo ,  výpočet: 1+8+8+1+9+7+1 = 35 = 3+5= 
 • Osoba narozená dne 6.12.1993 má osudové číslo výpočet: 6+1+2+1+9+9+3 = 31 = 3+1=4

Co znamená vaše osudové číslo si můžete přečíst zde.

9.  Význam čísla měsíce a roku je v numerologii pouze jako doplněk a nemá ve výkladu tedy velkou váhu. Čísla měsíce a roku se redukují známým způsobem na jednociferné číslo 1-9. Jde především o měsíce 1,11,12. Např. rok 1995 zredukujeme takto: 1+9+9+5 = 24 = 2+4= 6  Číslo toho roku je tedy 6. Stejným způsobem redukujeme čísla měsíce. Co znamená číslo vašeho měsíce nebo roku se můžete podívat zde.

10.  Velmi často si klademe otázku, zda se k sobě s partnerem životním, obchodním, pracovním atd. hodíme. Podívejte se na partnerský numeroskop  zde.

11. Výklad  jména je v numerologii také pouze jako doplněk a nemá tedy velkou váhu. Některé vlastnosti spíše doplňuje, jiné mírní nebo naopak zesiluje. Jméno se může změnit a tím se změní i  jeho numerologická tabulka. Přesto tak, jako čísla data narození jsou nositeli vibrací, tak i jméno je pod vlivem určitých vibrací. Každé písmeno má svůj význam podle číslice, kterou symbolizuje. Na podrobnější numerologický výklad vašeho jména se můžete podívat zde.

12. Výklad vztahu mezi čísly a našimi orgány můžete najít zde. Čísla v těchto pěti ukazatelích (číslo osudu, číslo celého jména, číslo jež  v tabulce značně převládá, číslo dne narození a číslo daného cyklu)  mohou napovědět, jaké zdravotní problémy nás potrápí (některé celoživotně, některé jen v daném cyklu).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *